BETAPER BLOG

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri günümüzde hemen hemen her yerde karşımıza çıkabiliyor, örneğin bu gün bir kamu kurum ve kuruluşuna, bir iş merkezine veya plazaya, şirketinizin yemekhanesine, hastanelere, fabrikalara, özel okullara, spor salonlarına, stadyumlara ve cezaevlerine gittiğimizde turnike sistemleriyle karşılaşmamız muhtemel. Kataloğumuzdaki turnike sistemleri %100 milli sermaye ile Türkiye’de üretilmektedir. Turnike geçiş kontrol sistemlerini Türkiye’nin birçok ilinde aktif olarak kullan müşterilerimiz mevcuttur. Bu müşterilerimiz hakkında bilgi almak isterseniz internet sitemizin “referanslar” ve “montaj galeri” kısımlarında bu müşterilerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir referanslarımızı inceleyebilir ve önceki yaptığımız turnike sistemi kurulumlarımıza yakından göz atabilirsiniz.

Turnike Sistemleri için tıklayınız


X-Ray Cihazları

Sağlık sektöründeki kullanımından ayrı olarak günümüzde kullanılan güvenlik sistemlerinin de vazgeçilmezi X-RAY cihazları artık hayatımızın vazgeçilemez bir parçası haline gelmiştir. X-RAY cihazları çanta, bavul ve poşet gibi eşyaları içleri kurcalanmadan ve açılmadan içlerinde ne olduğuna bakmamıza olanak sağlar.

Önceden kullanım alanları epey kısıtlı olan X-RAY cihazları ne yazık ki günümüzde artan terör olaylarından dolayı kullanım alanı gözlü görülür derecede artmış durumda. Bu kullanım alanlarına bakacak olursak: alışveriş merkezleri, iş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler, özel üniversiteler ve özel okullarda X-RAY cihazları kesinlikle tercih ediliyor. Kataloğumuzda bulunan cihazlar yüksek teknolojileri sayesinde inorganik elementleri (kurşun, çelik, altın), karışık grup elementlerin ve organik elementleri (tahta, su, kâğıt ve tekstil ürünleri) anlayıp güvenlik personeline bilgisayar ekranında buna göre bir renk ile uyarı veriyor ve olası tehlikelerin önüne geçilmesini sağlıyor. X-RAY cihazlarını güvenlik personeline verilen kısa eğitimler sonrasında basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu cihazların suça meyilli vatandaşlar ve personeller üzerindeki caydırıcılığı kanıtlanmıştır. X-RAY cihazları kullanmaya başlayan müşterilerimizden aldığımız dönüşlerde bu cihazlar kullanılmaya başladığından itibaren personellerin veya müşterilerin bulundukları ortama olan güveninin arttığı gözlemlenmiştir. Güvenli bir ortamda daha rahat alışveriş yapan müşteriler ve işine daha iyi konsantre olabilen personeller, X-Ray cihazlarının önemini fazlasıyla ortaya koyuyor.

X-Ray Cihazları için tıklayınız


Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri bilgisayara bağlı çalışarak bekçilerin ve güvenlik görevlilerinin ne zaman, nerelerde olduklarını bilmenize yarar. Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, güvenlik gerektiren her yerde rahatlıkla tercih edilir. Güvenlik Kalite belgelerine sahip Bekçi Tur Kontrol Sistemleri özellikle sitelerde, plazalarda, holdinglerde, konsolosluklarda, AVM ve askeriyelerde tercih edilmektedir. Kullanımı kolay olan Bekçi Tur Kontrol Sistemlerini kısa eğitimden sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri için tıklayınız


Yüz Tanıma Cihazları

Günümüz teknoloji trendlerini yakından takip eden şirketlerin, tercih ettiği yüz tanıma sistemlerine içerisinde olduğumuz pandemi döneminde eğilim bir hayli artmış durumda. Bu konuda temassız ve diğer cihazlara göre daha hızlı ve istikrarlı çalışmasıyla yüz tanıma sistemleri imdadımıza yetişiyor. Yüz tanıma sistemlerinin kullanım alanlarına bakacak olursak; kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, spor salonları, askeri alanlar, eğitim kurumları, plazalar ve yemekhaneler, cezaevleri, iş merkezleri ve laboratuvarlar gibi geniş ve her geçen gün genişleyen bir kullanım alanına sahip.

Yüz Tanıma Cihazları için tıklayınız