Bariyer Sistemleri

Betaper Bariyer Sistemleri, kontrolsüz yapılan girişleri önlemek, giriş ve çıkışların kontrol altına almak için en hızlı ve etkili çözüm yoludur. Araç girişinin istenmediği alanlarda ve araç girişleri kontrol altında tutmak için bariyer sistemleri kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur.

Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyer sistemleri, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda inceleyebilir, ihtiyacınız olan bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Betaper Bariyer Sistemleri; Kollu Bariyerler, Hidrolik Mantar Bariyerler, Roadblockerler, Tuzaklar ve Kapanlar olarak sınıflandırılmış olup, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunulmuştur.

Etiketler

Otopark bariyeri, kollu bariyer, kumandalı bariyer, site otoparkı bariyeri, Araç bariyeri, uzaktan kumandalı bariyer, kırılan kollu bariyer, dört metre bariyer, OGS sistemi, Site OGS Sistemi, otomatik geçiş, HGS sistemi, Site HGS sistemi, Hızlı geçiş sistemi, Siteler için otopark sistemi, Plaka tanıma, Plaka tanımalı geçiş sistemi, Plaka Sistemleri