PT 202 Parmak izli, Yüz Tanımalı, Kartlı Geçiş Terminali

Gelişmiş Yüz tanıma Teknolojisi

PT 202 Parmak izli Personel Yüz tanıma terminali PDKS Sisteminde kullanılan bütün özellikleri bünyesinde bulundurur.

PT 202 Parmak İzli Personel Yüz tanıma sistemi Hem Parmak izi okuyucu,Hem Personel Yüz Tanıma Sistemi,Hem personel kart basma sistemi Hemde Şifreli Personel takip sistemi için kullanılabilir. Bir Personelinizi Yüz tanıma sistemi ile takip ederken diğer Personelinizi Parmak izi ,kart veya şifre ile takip edebilirsiniz.Yada tüm özellikleri bir arada kullanarak Personellerizin daha güvenilir ve Profesyonel takibini yapabilirsiniz. Yüksek kapasite ve hızlı okuma kalitesi ile PT 202 Parmak izli Yüz tanıma sistemini diğer PDKS cihazların dan ayrılarak kendisine alternatifi olamayan bir üründür.

PT 202 Parmak İzli Personel Yüz tanıma sistemi cihaza temas etmeden belirli bir mesafeden çalıştığı için hijyen açısındanda oldukça kullanışlı bir üründür. PT 202 Parmak izli yüz tanıma sistemini sayısız alanlarda kullanabilirsiniz.Okuyucu hertürlü access kontrol sistemine uyumlu çalışır.Kapı kontrollü,turnike sistemi,bariyer sistemi vb. bunlar gibi bir çok donanıma uyum sağlar.

PT 202 Parmak İzli Personel Yüz tanıma terminali kendisine benzeyen ürünlerle ortak çalışabilir.TCP / IP Bağlantı özelliği ile çok şubeli yada tek şubeli firmalarda kullanılabilir.Mesela birden fazla şubeniz var ise şubelere sadece PT 202 Parmak izli yüz tanıma cihazını takıp merkezede PDKS Programını kurarak bütün şubeleri tek merkezden takip edebilirsiniz. PDKS Programı ve PT 202 Parmak izli yüz tanıma cihazı sayesinde istediğiniz zaman şube bazında, kişi bazında,genel,departman vb. raporlar alabilirsiniz.

PT 202 Parmak İzli Personel Yüz tanıma sistemi Saç ,sakal,bıyık,gözlük,lensten etkilenmez.Kayıt ve tanımlamalarda sesli ve görsel yönlendirmeleri ile kullanıcı dostudur. PT 202 Parmak izli yüz tanıma sistemi tamamen kullanıcıların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Bu bağlamda Yüz tanıma sistemi, Parmak izli okuyucu, Kartlı okuyucu, Şifreli okuyucu aynı zamanda kapı kontrol sistemi,turnike sistemi,bariyer kontrol sistemi ve bunun gibi bir çok özelliğe sahip olan PT 202 Parmak izli yüz tanıma terminali oldukça işinize yarayacak çalışmalarınızda büyük kolaylık ve disiplin sağlayacaktır. Betaper Geçiş Kontrol Sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ve doğru ürünü sunmaya devam edeceğiz..


Parmak İzli Personel Takip Sistemleri - Parmak İzli Personel Takip Sistemi Modelleri