ZKTeco Proface X [TD] Ateş Ölçer Yüz Tanıma Cihazı

ZKTeco Proface X [TD] Ateş ölçer özellikli yüz tanıma sistemi, son zamanlarda yaygınlaşan Covid-19 virüsüne ve diğer tehlikelere karşı kullanıcıları uyarmak aynı zamanda işletme giriş çıkışlarını kontrol altında tutmak için tasarlanan personel takip sistemidir. En gelişmiş biometrik teknolojilerin kullanıldığı Proface X TD(thermal detection) sisteminde, hem giriş çıkış kontrolünü rahatlıkla yapabilir hemde kısıtlamalar sağlarsınız. Sağlığı olumsuz etkileyen kişilerin işletmenize girişini engeller, hijyenik yüz tanıma sistemiyle daha temiz ortamlar oluşturursunuz.

Hijyenik yüz tanıma sistemi tecrübenizi bir sonraki seviyeye taşıyın. ZKteco Proface X cihazıyla yüz tanıma taleplerinizi tek noktadan karşılayın. Hijyenik, daha güvenli ve sağlıklı personel takip deneyimini oluşturmanız çok basit. Üstün görüntleme ve kamera sistemiyle ayarlanabilir kapı kontrol ve giriş çıkış terminali.

Alanında en iyi arge mühendisleri tarafından tasarlanan Proface X ateş ölçerli yüz tanıma cihazı, giriş çıkış, ergonomik personel takip deneyimi ve teknolojileri sonuna kadar zorladılar. En iyi kuruluş güvenlik politikasını oluşturmak için deneyimli teknoloji birimleriyle görüşüldü.

Ateş ölçme, hijyenik salgın kontrolü ve yüz tanıma cihazı ile daha fazlasına erişin Optimize edilmiş sensörleri, her türlü koşula rahatlıkla uyum sağlamasına izin verecek biçimde tasarlandı. Personel giriş çıkış takip senaryolarından, farklı, hijyen gerektiren kısıtlama kontrol alanlarına kadar tüm istekleri anında cevaplar. Yüksek performans ürünü olan ZKTeco işlemci gücüyle yeniden hazırlanan cihaz ile hızlı algılama performansını barından yüz tanıma algoritmasını harmanladık. Son teknoloji bilgisayar görüntüleme ve algılama sistemleriyle Proface X serileri hem yüz hemde avuç içi algılamayı büyük şablonlarda yapacak şekilde oluşturuldu.

Algılama performansı bakımından ise rakiplerinin kat kat üstünde doğrulama hızıyla güvenlik ihtiyaçlarınızı her alanda daha üst segmentlere taşımanıza izin vermektedir. PDKS, access kapı kontrol, personel geçiş yönetimi ve hijyenik personel giriş çıkış takip gibi taleplerinizi tek cihazla tamamlarsınız.

Teknik Özellikler
Yüz kapasitesi – 30,000 / 50,000 (opsiyonel)
Avuç içi tanıma kapasitesi – 5,000 (1:N)
Kullanıcı 50,000
Kayıt Log kapasitesi – 2,000,000
Kullanıcı fotoğraf kayıt kapasitesi – 30,000
Log fotoğrafı – 10,000
Uyumluluk – Güvenlikli röle kutuları, wiegand, rs485, rs232 slave okuyucu Parmak izli, barkod, qr-kod
Donanım – 900MHz Çift çekirdek özel AI cpu 512MB Ram / 8g Flash
8″ High light (400lux) IPS dokunmatik LCD ekran
2MP WDR düşük ışık kamera
Ayarlanabilir parlak LED
Hi-Fi Ses
Yüksek hassasiyet mikrofon
Uzaklık algılama sensörü
Sıfırlama tuşu ve tamper anahtarı
Geçiş kontrol arayüzü – kilit röle çıkışı, alarm çıkışı, aux girişi, çıkış butonu, kapı sensörü
Gelişmiş işlevler – IP68 ve IK04
0,3s yüksek hız yüz tanımlama
Canlılık algılama
HTTPS bağlantı şifreli(opsiyonel)
Olay snapshot işlevi
Standard özellikler – Geçiş seviyeleri, gruplandırma, tatiller, DST, dures modu(şifre), anti-passback, kayıt sorgu, tamper anahtarı, alarm, özel arkaplan(wallpaper), ekran koruyucu
Anti-salgın işlevleri – maske algılama, Vücut sıcaklığı algılama (sadece PROFACE X [TD])
Sıcaklık algılama mesafesi – 30cm ~ 50cm
Sıcaklık ölçme doğruluğu – ±0.3°C
Sıcaklık ölçme aralığı – 34°C~45°C
İletişim türleri – TCP/IP, Wiegand giriş, Çıkış, Wifi(OPSiyonel), RS485, RS232
Yüz tanıma algoritması – ZKLiveFace5.8
Avuç algılama – FAR ≤0.01%; FRR ≤1%
Çalışma sıcaklığı -30°C ~ 60°C,(-22°F ~ 140°F)
Ağırlık – 853g
Ebatlar – 227*143*26.1mm
Güç
Çalışma voltajı: 12V DC
Akım: <2,000m


Yüz Tanıma Sistemleri - Yüz Tanıma Cihaz Modelleri