PT M 400 Parmak İzi Okuyucu

* YÜKSEK PERFORMANS
* ŞIK KASA
* KOLAY KURULUM
* HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
* TURNİKE KAPI AÇMA
* RAPORLAMA
* HABERLEŞME
* MAVİ EKRAN

2.000 kullanıcı kapasiteli Makim M 400 Parmak İzi Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Parmak İzi + kart + şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 100.000 log kapasitesi vardır. 2.000 kullanıcılı cihaz için hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Mavi ekranı ile, yapılan işlemleri ekrandan takip edebilirsiniz. Kartı okuttuğunuzda kart id'si, eğer kaydedilmişse bilgiler okuyucu ekranında görünmektedir.

USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir.Bu özellikler ile M 400 Parmak İzi Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Parmak İzi Kapasitesi : 2.000
Log Kapasitesi : 100.000
Kart : Proximity
İletişim Portalı : TCP / IP, USB
Röle : Var
Zil : Var
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Dil : Türkçe
Ekran : Mavi Ekran
Ethernet : Var

- Yüksek Çalışma Performansı
- Standalone veya Network Ortamında Çalışabilme
- USB ile Hızlı Data Transferi
- Parmak İzi ile Geçiş
- TCP / IP ile Kolay Network Bağlantısı
- Zil Çaldırma Fonksiyonu
- Turnike ve Kapı Açma
- Opsiyonel Dahili Batarya


Parmak İzli Personel Takip Sistemleri - Parmak İzli Personel Takip Sistemi Modelleri