İş Merkezleri & Ofisler İçin Turnike Sistemi

Artık birçok üst düzey ticari ofis binası, üst düzey yerleşim alanları ve fabrikalar, kurumsal güvenlik ve personel güvenliği ihtiyaçlarına giderek daha fazla önem veriyor. Böylece turnikeler de bu farklı gereksinimler için çok önemli temel bir araç haline geldi.

İş Merkezleri & Ofis binaları için Turnike Sistemi

Birçok ofis binasının lobileri personel ve yaya geçiş kontrolleri için turnike sistemi kurmak istiyor.

Elbette ofis binaları için tripod turnike sistemi, kanatlı bariyer kapıları ve döner turnikeler vs. hepsi kullanışlıdır, ancak hızlı geçiş turnikeleri ve bel tipi turnikeler en iyi seçim kabul edilebilir.

İş Merkezleri & Ofisler İçin Turnike Sistemi Kurmanın Avantajları

1. Ekonomik
Çoğu geçiş güvenlik sistemlerine göre turnike sistemi hem güvenlik hem de ekonomik açıdan oldukça uygundur. Ofis binalarınız için en doğru ve kullanışlı olan turnike modelini seçerseniz, sonrasındaki bakım maliyetini ve bakım zorluğunu büyük ölçüde azaltmış olacaksınız.

2. Uygulanabilir
Giriş ve çıkış kontrol sistemi için hız kapılarının işlevi ve performansı, müşterilerin gerçek güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen bina ofis alanının güvenlik yönetimi ve kontrol gereksinimlerine dayanmaktadır.

3. Kalite
Turnike Sistemlerimiz paslanmaz oluşları ve 7/24 çalışma kapasiteleri ile güvenlik gereksinimlerinizi tam olarak karşılayabilecek mükemmel performansa sahiptir.

Birçok kurumsal ticari ofis binaları, büyük bir personel ve yaya geçişi için sık giriş çıkışlara sahiptir. Turnike sistemi sadece beyaz yakalıların bina ofisine girip çıkmalarını kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda iş merkezleri içindeki firmaların da çok daha güvenli olmasını sağlayacaktır.


Turnike Sistemleri Modellerimiz İçin tıklayınız.